Hänge 1800-tal

Hänge 1800-tal
Hänge 1800-tal
Hänge 1800-tal
Hänge 1800-tal
Hänge 1800-tal
Hänge 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄNGE, mässing, 1800-talets slut, med dekor av psykopomp mot grön sten, cabochonslipad lapis lazuli samt fasettslipat glas, höjd ca 7 cm

Kompletterad

621473

2019-03-14