Tove Jansson, Självporträtt

Tove Jansson, Självporträtt
Tove Jansson, Självporträtt
Tove Jansson, Självporträtt
Tove Jansson, Självporträtt
Tove Jansson, Självporträtt
Tove Jansson, Självporträtt
Tove Jansson, Självporträtt
Tove Jansson, Självporträtt

Klubbat för:

33 000 SEK

12 000 SEK

TOVE JANSSON (Finland 1914-2001): Självporträtt, signerad och daterad Tove -39, olja på pannå, 30,5x20,5 cm

621476

2019-03-10