Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ADOLF ZETHELIUS, gräddkanna, silver, stämplad Stockholm 1832, invändigt förgylld, lejontassar höjd 6,5 cm, vikt ca 98 g

Brucklor, bristningar, slitage

621495

2019-03-08