Kuverttallrikar Giorgio Tassinari

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIORGIO TASSINARI, kuverttallrikar, 8 st., tenn, AB Härryda Ädelmetallsmide (1970-2004), 1978, diameter ca 30 cm

Slitage, smärre stötskador

621501

2019-03-09