Takampel senempire
Closed
2019-03-07
621502
| Sold for | 950 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
TAKAMPEL, 1800-talets mitt, för tre ljus, bemålad plåt, lockknopp i brons, 3 förgyllda akantusblad, slipade prismor, höjd 60, diameter 55 cm
Genomgången, nybundna prismor