Takampel senempire

Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire
Takampel senempire

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKAMPEL, 1800-talets mitt, för tre ljus, bemålad plåt, lockknopp i brons, 3 förgyllda akantusblad, slipade prismor, höjd 60, diameter 55 cm

Genomgången, nybundna prismor

621502

2019-03-07