Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNA PÅ FOT, alabaster, 1900-talets mitt, empirestil, höjd 36 cm, diameter 23 cm
Slitage
621503
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här