Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALARMKLOCKA, Seth Thomas, USA, för marint bruk, 1900-talets början, mässing och trä, höjd ca 27 cm
Slitage, nyckel samt skruvar saknas, skada
621508
2019-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här