Alarmklocka Seth Thomas 1900-talets början

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

ALARMKLOCKA, Seth Thomas, USA, för marint bruk, 1900-talets början, mässing och trä, höjd ca 27 cm

Slitage, nyckel samt skruvar saknas, skada

621508

2019-03-13