Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKEDAR, SÅSSLEVAR, SMÖRKNIVAR, silver, 18/1900-tal, mestadels Sverige, vikt exkl knivar ca 1725 g

Gravyr, slitage, smärre skador

621526

2019-03-08