Ferdinand Feldhütter oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FERDINAND FELDHÜTTER (Tyskland, 1842-1898), tillskriven: Italienskt landskap, olja på duk, ca 65x86 cm

Uppfodrad duk, krackeleringar, retuscher

621535

2019-03-15