Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JACOB EDUARD VAN HEEMSKERCK VAN BEEST (Holland, 1828-1894): Marinmålning, signerad E v Heemskerck v Beest, olja på duk, ca 43x73 cm
Krackeleringar, tryckmärke
621541
2019-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här