Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANTON ERIK CHRISTIAN THORENFELD (1839-1907), Landskapsmotiv med kor, signerad och daterad A Thorenfeld -79, olja på duk, rammått 28x45 cm
Dubblerad, retuscher
621547
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här