Anton Erik Christian Thorenfeld oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ANTON ERIK CHRISTIAN THORENFELD (1839-1907), Landskapsmotiv med kor, signerad och daterad A Thorenfeld -79, olja på duk, rammått 28x45 cm

Kuntoraportti

Dubblerad, retuscher

621547

Päivämäärä:

2019-03-07