Anton Erik Christian Thorenfeld oljemålning
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ANTON ERIK CHRISTIAN THORENFELD (1839-1907), Landskapsmotiv med kor, signerad och daterad A Thorenfeld -79, olja på duk, rammått 28x45 cm
Kuntoraportti
Dubblerad, retuscher
621547
Päivämäärä:
2019-03-07