Urho Oinila akvarell

Urho Oinila akvarell
Urho Oinila akvarell
Urho Oinila akvarell
Urho Oinila akvarell
Urho Oinila akvarell
Urho Oinila akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URHO OINILA (1895-1980): "Tidig vår", akvarell på papper, signerad och daterad Urho Oinila 1951, bildmått ca 42x60 cm

Fläckar

621559

2019-03-07