Barometrar 2 stycken 18/1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BAROMETRAR, 2 st, 18/1900-tal, bl a, London England, höjder ca 50-95 cm

Slitage, skador

621565

2019-03-13