Kallskål och fat i tenn

Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn
Kallskål och fat i tenn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLSKÅL och FAT, 1800-talets början, tenn, kallskålens höjd inkl lock ca 16, fatets diameter 34 cm

Kallskål med lagning

621568

2019-03-08