Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTAL, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålad, delvis förgylld, höjd ca 94, 40x40 cm
Smärre ytskador, färgbortfall, sprickor
621573
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här