Sune Fromell skåp

Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp
Sune Fromell skåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUNE FROMELL, skåp, 2 st, ur Combina-serien, Lammhults möbler 1954, fanerade med teak, vardera skåp i två delar, höjd ca 122, 80x41 cm, nyckel finns

Bruksslitage

621589

2019-03-07