David Andersen mockaskedar

David Andersen mockaskedar
David Andersen mockaskedar
David Andersen mockaskedar
David Andersen mockaskedar
David Andersen mockaskedar
David Andersen mockaskedar
David Andersen mockaskedar
David Andersen mockaskedar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ANDERSEN, Oslo, mockaskedar, 6+6 st, emaljerat och förgyllt sterlingsilver, 6 st med delvis emaljerad baksida, längd ca 10 cm, i orginalkartong

Enstaka nagg

621590

2019-03-09