Martti Lehto serigrafi

Martti Lehto serigrafi
Martti Lehto serigrafi
Martti Lehto serigrafi
Martti Lehto serigrafi
Martti Lehto serigrafi
Martti Lehto serigrafi
Martti Lehto serigrafi
Martti Lehto serigrafi

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

MARTTI LEHTO (1933-) Katter på sommaräng, signerad samt daterad -94, serigrafi, 117/125, 33x39 cm

621612

2019-03-16