Pentti Koivikko serigrafi

Pentti Koivikko serigrafi
Pentti Koivikko serigrafi
Pentti Koivikko serigrafi
Pentti Koivikko serigrafi
Pentti Koivikko serigrafi
Pentti Koivikko serigrafi
Pentti Koivikko serigrafi
Pentti Koivikko serigrafi

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

PENTTI KOIVIKKO (1944-) Natthockey, signerad samt daterad -84, serigrafi, 68/100, 55x45 cm

621617

2019-03-18