Charles & Ray Eames skrivbordsstol
Klubbat för:
480 EUR
Utropspris
500 EUR
CHARLES & RAY EAMES, skrivbordsstol modell EA 5-117-GA, Vitra 1900-talets senare del, stomme av aluminium rygg och sits klädda i svart läder, etikettmärkt, ställbar på hjultrissor, höjd 96 cm
Smärre slitage.
621628
2019-03-12