Charles & Ray Eames skrivbordsstol

Klubbat för:

480 EUR

Utropspris

500 EUR

CHARLES & RAY EAMES, skrivbordsstol modell EA 5-117-GA, Vitra 1900-talets senare del, stomme av aluminium rygg och sits klädda i svart läder, etikettmärkt, ställbar på hjultrissor, höjd 96 cm

Smärre slitage.

621628

2019-03-12