Niels Ole Møller stolar 6 st

Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st
Niels Ole Møller stolar 6 st

Klubbat för:

1 800 EUR

Utropspris

2 500 EUR

NIELS OLE MÖLLER, stolar 6 st, modell 78, JL Møller, Danmark 1960-tal, teak med svart skinnsits, stolarna brickmärkta, höjd 81 cm, bredd 49 cm

Ställvis slitage, ett ben dåligt reparerat

621632

2019-03-12