Sven X:et Erixson färglitografi
Closed
2019-03-07
621663
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad S Erixon, 55/125, färglitografi, motivmått ca 35x48cm