Sven X:et Erixson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad S Erixon, 55/125, färglitografi, motivmått ca 35x48cm

621663

2019-03-07