Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EMILE GAUGUIN (1899-1980): "The red nets", olja på duk, signerad a tergo, utställd på Ohana Gallery 1961, ca 60x73 cm
621666
2019-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här