Emile Gauguin oljemålning

Emile Gauguin oljemålning
Emile Gauguin oljemålning
Emile Gauguin oljemålning
Emile Gauguin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMILE GAUGUIN (1899-1980): "The red nets", olja på duk, signerad a tergo, utställd på Ohana Gallery 1961, ca 60x73 cm

621666

2019-03-09