Enno Hallek träobjekt

Enno Hallek träobjekt
Enno Hallek träobjekt
Enno Hallek träobjekt
Enno Hallek träobjekt
Enno Hallek träobjekt
Enno Hallek träobjekt
Enno Hallek träobjekt
Enno Hallek träobjekt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENNO HALLEK (född 1931): "Under kompromissens tecken, försla till ny svensk flagga´´, signerad E Hallek i blyerts, bemålat träobjekt, höjd ca 30 cm

Bruksslitage

621668

2019-03-14