Bergboms Scanlight AB golvlampor
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERGBOMS SCANLIGHT AB, ´´GX 133´´, golvlampor, 2 st, 1900-talest andra hälft, mässing, etikettmärkta, reglerbara höjd
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
621675
Päivämäärä:
2019-03-07