Kurt Jungstedt oljemålning

Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning
Kurt Jungstedt oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): Nakenmodell, signerad Jungstedt, olja på duk, ca 37x45 cm

621677

2019-03-09