Sidobord sent 1800-tal
2019-03-14
621678
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDOBORD, 1800-talets slut, mörkbetsad furu, avsmalnande ben, höjd ca 76, 48x50 cm
Avskavd färg, sprickor i skivan, patina