Tågsset bemålat trä
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÅGSET, 1900-talets första hälft, bemålat trä och plåt, bestående av 1 lok, 1 pasagerarvagn samt 1 godsvagn, mått per vagn, höjd ca 20-32, 42-58x18 cm
Slitage, märken, repor, torrsprickor, skador, rost, förlust av färg, något snedda
621698
2019-03-14