Tågsset bemålat trä

Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä
Tågsset bemålat trä

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÅGSET, 1900-talets första hälft, bemålat trä och plåt, bestående av 1 lok, 1 pasagerarvagn samt 1 godsvagn, mått per vagn, höjd ca 20-32, 42-58x18 cm

Slitage, märken, repor, torrsprickor, skador, rost, förlust av färg, något snedda

621698

2019-03-14