Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSTOLAR, 4 st, Necchi, Italien, 1950-tal, stomme i metall, fot i gjutjärn, fällbart fotstöd, sits klädd i läder, Italien, höjd ca 77
Smärre slitage
621715
2019-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här