Barstolar

Barstolar
Barstolar
Barstolar
Barstolar
Barstolar
Barstolar
Barstolar
Barstolar
Barstolar
Barstolar

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARSTOLAR, 4 st, Necchi, Italien, 1950-tal, stomme i metall, fot i gjutjärn, fällbart fotstöd, sits klädd i läder, Italien, höjd ca 77

Smärre slitage

621715

2019-03-07