Tennfigurer
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TENNFIGURER, 1920-30-tal, C.C Ohlsson, samt. Tenngjuteriet Mars, 38+2 st, huvudsakligen cowboys och indianer, samt. 3 st soldater i Tyska uniformer från Första Världskriget, samt. 1 kulspruta och 1 vaktpost, samtliga i orginalaskar
Åldersrelaterat slitage
621726
2019-03-07