Christer Larsson bänk furu

Christer Larsson  bänk furu
Christer Larsson  bänk furu
Christer Larsson  bänk furu
Christer Larsson  bänk furu
Christer Larsson  bänk furu
Christer Larsson  bänk furu

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTER LARSSON för Sven Larsson Möbelshop, soffbord / bänk, furu, 1900-talets andra hälft, höjd ca 30, 150x50 cm

Slitage ioch ytskador

621755

2019-03-07