Skåp Karl Johan

Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

SKÅP, Karl Johan, 1800-talets första hälft, dörr med räfflad romber, dekor av karyatider samt blomsterslinga i pastellage, vitmålad, höjd 118, 60x56 cm

Omarbetad, senare delar, färgbortfall, slitage, nyckel saknas

621756

2019-03-09