Skåp Karl Johan
Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
SKÅP, Karl Johan, 1800-talets första hälft, dörr med räfflad romber, dekor av karyatider samt blomsterslinga i pastellage, vitmålad, höjd 118, 60x56 cm
Omarbetad, senare delar, färgbortfall, slitage, nyckel saknas
621756
2019-03-09