Spelbord och stolar

Spelbord och stolar
Spelbord och stolar
Spelbord och stolar
Spelbord och stolar
Spelbord och stolar
Spelbord och stolar
Spelbord och stolar
Spelbord och stolar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, STOLAR, 1 par, biedermeier, 1800-talets första hälft, fanerade med björk, höjd ca 77, 90x44, sitthöjd 46 cm

Slitage, sprickor

621765

2019-03-09