Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BONAD, Sunnerboskolan, 1800-tal, visar Kristi födelse i Betlehem, målad på papper uppfodrad på pannå, bildmått ca 53x67 cm
Uppfodrad, skador
621774
2019-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här