Bonad Sunnerboskolan

Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan
Bonad Sunnerboskolan

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

BONAD, Sunnerboskolan, 1800-tal, visar Kristi födelse i Betlehem, målad på papper uppfodrad på pannå, bildmått ca 53x67 cm

Uppfodrad, skador

621774

2019-03-08