Överdel för hörnskåp
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÖRNSKÅP, överdel, 1800-talets första hälft, stomme i bemålad furu, dörrpar med hasp, invändigt med hyllplan, höjd ca 117 cm, yttermått ca 78x78 cm
Bemålningen senare, åldersrelaterat samt. bruksslitage
621787
2019-03-07