Överdel för hörnskåp

Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp
Överdel för hörnskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

HÖRNSKÅP, överdel, 1800-talets första hälft, stomme i bemålad furu, dörrpar med hasp, invändigt med hyllplan, höjd ca 117 cm, yttermått ca 78x78 cm

Bemålningen senare, åldersrelaterat samt. bruksslitage

621787

2019-03-07