Peter Engberg färglitografi

Peter Engberg färglitografi
Peter Engberg färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER ENGBERG (född 1962): Överhängande fara, signerad Peter Engberg, 294/300, färglitografi, bildmått, ca 32x53 cm

621794

2019-03-07