Ulf Wikström oljemålning

Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning
Ulf Wikström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF WIKSTRÖM (1916-1981): Stilleben resp komposition, monogramsignerade UW, olja på pannå, 21x34 resp 24x18 cm

621823

2019-03-08