Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTUKSBORD, med låda, 1800-talets slut, svarvade ben, vitmålat, höjd ca 41, 37x53 cm

Slitage, spricka, omarbetat

621824

2019-03-09