Kopparmått 11 stycken 18/1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

KOPPARMÅTT, 11 dlr, 18/1900-tal, stämplade, höjder 6-58 cm

Slitage, bucklor

621826

2019-03-08