Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK WÖRTS, "Kolding", fåtölj, Ikea, 1960-tal, teak, lösa dynor, klädda med rutsytt knapphäftat skinn, höjd sitthöjd ca 37 cm
Brukslitage, enstaka färgrester, kanppar saknas
621836
2019-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här