Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ERIK WÖRTS, "Kolding", fåtölj, Ikea, 1960-tal, teak, lösa dynor, klädda med rutsytt knapphäftat skinn, höjd sitthöjd ca 37 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage, enstaka färgrester, kanppar saknas
621836
2019-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner