Fåtölj Erik Wörts

Fåtölj Erik Wörts
Fåtölj Erik Wörts
Fåtölj Erik Wörts
Fåtölj Erik Wörts
Fåtölj Erik Wörts
Fåtölj Erik Wörts
Fåtölj Erik Wörts
Fåtölj Erik Wörts

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ERIK WÖRTS, "Kolding", fåtölj, Ikea, 1960-tal, teak, lösa dynor, klädda med rutsytt knapphäftat skinn, höjd sitthöjd ca 37 cm

Zustandsbeschreibung

Brukslitage, enstaka färgrester, kanppar saknas

621836

2019-03-08