Blyglasfönster omkring 1900
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLYGLASFÖNSTER, 1 par, omkring 1900, blyinfattat glas i olika färger med målad dekor av musikinstrumenter, ramens mått ca 75x48 cm
Båda fönster med fyra glas sektioner med några sprickor och skador, slitage, mindre repor, några enstaka nagg kan förekomma
621840
2019-03-14