Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNA BOBERG (1864-1935): Landskap, signerad A Boberg, olja på pannå av papp, 21,5x29 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Ulf Hallius samling
621849
2019-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här